články, kurzy

Podzimní soustředění na Hamernici

To nejdůležitější: termín je pátek 28.9. – neděle 30.9. 2018 (příjezd ve čtvrtek večer možný) 

Váš příjezd předpokládáme v pátek během dopoledne, čím dřív, tím líp, abychom hned po obědě mohly začít s pletením. Kdo se nemůže dočkat a dorazí už ve čtvrtek večer, může nám pomoci se zabydlováním stodoly, tříděním materiálu. atd. … a za odměnu si může plést už od rána :-)))
Odjezd v neděli odpoledne, stejně jako v loňském roce.


Co se bude plést …. to je otázka do pranice 🙂 Ale už tu mám první vlaštovky v podobě nápadů z vašich šuplíků.  Založila jsem za tímto účelem na FB skupinu  … kam vás všechny srdečně zvu.
Přidávejte tam fotky a náměty dle libosti …ono z toho něco vyklíčí 🙂 … a hlavně to tam pak snadno dohledáme, až si na Hamernici nebudeme moci vzpomenout.
https://www.facebook.com/groups/585516228475717/
Ve hře jsou zatím cibuláky od Ivy, mandaly od Markétky, já potřebuju konečně zrealizovat piknikovou gondolu a velkého anděla k vánocům 🙂


CENA KURZOVNÉHO

2500,- za kurz + doplatek za materiál dle individuální spotřeby
V ceně kurzovného je zahrnut pronájem Stodoly, který se oproti loňsku prudce zvedl, achjo 🙁

Abychom z toho pletení nebyly úplně rozlámané, i letos nás bude hýčkat ještě naše “dvorní” fyzioterapeutka Blanka.

Usedlost Hamernice v Pěčíně disponuje skvěle vybaveným zázemím, vymazlenými pokojíčky, zařízenou kuchyní, kde si můžeme vařit a nádhernou velkou “stodolou”, ve které můžeme bez ostychu roztahat pedig po všech koutech… tedy, pokud ho po sobě zase uklidíme.

Stravu si zajišťuje každý sám. K dispozici je zařízená velká kuchyň s jídelnou v budově Usedlosti. V apartmánech je plně vybavená kuchyňka.


CENA UBYTOVÁNÍ

450,- Kč / osoba / noc

http://www.usedlosthamernice.cz/cz/1632-Ceny.html

Protože pronájem Stodoly od loňska poskočil, je třeba připočítat 200,- Kč/ na pobyt i těm, kteří nejsou přihlášeni na kurz. Omlouvám se, ale jinak bychom to nepokryli a nemohli vzít s sebou nepletoucí účastníky zájezdu. Děkuji za pochopení.

Mějte krásné jarní dny a my už se těšíme na podzimní setkání s prima partou!

KURZ JE V TOTU CHVÍLI PLNĚ OBSAZEN, ALE JEŠTĚ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI, v takovém případě se ale může stát, že vás budeme kontaktovat až opravdu na poslední chvíli! 

PŘIHLÁŠKY ZDE

 

články kurzy

Leave a comment